CM75DY-24H
Product Categories
AI CHIPLINK LIMITED
Contact Now
CM75DY-24H
Part Number : CM75DY-24H
Manufacturer : Powerex, Inc.
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : CM75DY-24H.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : CM75DY-24H More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Input : Standard
Case/Package : Module
Number of Pins : 3
Max Collector Current : 75 A
Max Operating Temperature : 150 °C
Collector Emitter Voltage (VCEO) : 3.4 V
Products Category : Discrete Semiconductor - Transistors - IGBTs - Modules
Qty : 571 In Stock
Applications : Infotainment & cluster Power delivery PC & notebooks
Mount : Chassis Mount
NTC Thermistor : No
Input Capacitance : 15 nF
Max Power Dissipation : 600 W
Min Operating Temperature : -40 °C
Collector Emitter Breakdown Voltage : 1.2 kV